WFDP50VNBNB
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | WFDP50VNBNB |
| Insert: | insert, black |
| Imprint: | with clear terminal markings |
| Colour: | dark grey |
| Lighting: | with control LED for ON |
| Material: | stainless steel |
| Height: | 86 mm |
| Width: | 86 mm |
| Depth: | 39,6 mm |
| Switch mode: | 2pole |