VML912CU
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | VML912CU |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| Material: | Steel |
| RAL colour number: | 9010 |
| Height of installed product: | 245 mm |
| Width of installed product: | 404,2 mm |
| Depth of installed product: | 100 mm |
| Type of door closing: | non keylock |
| Number of rows: | 1 |
| Protection index IP: | IP2XC |
| Type of protection devices: | Other |