VML24AH
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | VML24AH |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| Material: | Steel |
| Height of installed product: | 245 mm |
| Width of installed product: | 225 mm |
| Depth of installed product: | 98,2 mm |
| Protection index IP: | IP2XC |
| Type of protection devices: | Other |