VM70810CU
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | VM70810CU |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| RAL colour number: | 7035 |
| Height of installed product: | 480 mm |
| Width of installed product: | 292 mm |
| Depth of installed product: | 105 mm |
| Number of rows: | 2 |
| Protection index IP: | IP2XC |