VM12020
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | VM12020 |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| Material: | Steel |
| RAL colour number: | 9010 |
| Height of installed product: | 480 mm |
| Width of installed product: | 471 mm |
| Depth of installed product: | 102,5 mm |
| Type of door closing: | non keylock |
| Number of rows: | 2 |
| Protection index IP: | IP2XC |
| Type of protection devices: | Other |