VE24AH
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | VE24AH |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| Material: | Steel |
| RAL colour number: | 7035 |
| Height of installed product: | 110 mm |
| Width of installed product: | 180 mm |
| Depth of installed product: | 82 mm |
| Type of door closing: | without (screwed) |
| Protection index IP: | IP55 |
| Type of protection devices: | Other |