SBE800
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | SBE800 |
| Height of installed product: | 375 mm |
| Width of installed product: | 250 mm |
| Depth of installed product: | 103 mm |
| Number of rows: | 2 |
| Protection index IP: | IP30 |
| Fixing mode: | surface-mounting |
| Number of modules: | 26 |
| Type of protection devices: | Miniature- / earth leakage circuit breaker |
| European directive WEEE: | concerned |
| Material: | plastic |
| RAL colour number: | 9010 |
| Can be accessorized: | yes |