EE815
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | EE815 |
| Supply voltage: | 230 V +10% / -15% |
| Frequency: | 50/60 Hz |
| Maximum Mounting Height: | 4 m |
| Operating temperature: | -10…45 °C |
| Colour: | white |
| Diameter detection range on floor: | 7 m |
| Remote controllable: | EE807, EE808 |