EE002
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | EE002 |
| Fixing mode: | Built-in installation |
| Operating temperature: | -30…60 °C |
| Storage/transport temperature: | -30…60 °C |
| Protection index IP: | IP54 |
| Height of installed product: | 40 mm |
| Width of installed product: | 40 mm |
| Depth of installed product: | 90 mm |
| Length: | 30 mm |