WRSS82BSW-USBS
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | WRSS82BSW-USBS |
| Insert: | insert white |
| Colour: | stainless steel optics |
| Rated voltage: | 220…230 V AC |
| Material: | stainless steel |
| Height: | 86 mm |
| Wiring: | with double earth connection |
| Width: | 146 mm |
| Depth: | 39,1 mm |