WRSS82BNB
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | WRSS82BNB |
| Insert: | insert, black |
| Rated current: | 13 A |
| Colour: | black |
| Rated voltage: | 250 V AC |
| Material: | stainless steel |
| Height: | 86 mm |
| Wiring: | with double earth connection |
| Width: | 146 mm |
| Depth: | 29 mm |