WRCC50NBNB
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | WRCC50NBNB |
| Insert: | insert, black |
| Rated current: | 45 A |
| Colour: | black |
| Rated voltage: | 250 V AC |
| Material: | stainless steel |
| Height: | 86 mm |
| Wiring: | with double earth connection |
| Width: | 146 mm |
| Imprint: | without imprint |
| Depth: | 39,6 mm |