WFSSU83FOBNB
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | WFSSU83FOBNB |
| Insert: | insert, black |
| Fuse: | with ceramic fine fuse F 13A |
| Colour: | black |
| Imprint: | with clear terminal markings |
| Material: | stainless steel |
| Wiring: | with double earth connection |
| Height: | 86 mm |
| Width: | 86 mm |
| Depth: | 30,3 mm |
| Switch mode: | 2pole |