EE600
Data is subject to errors and technical modifications.
| Cat ref.: | EE600 |
| Maximum Mounting Height: | 4 m |
| Colour: | white |
| Supply voltage: | 230 V AC |
| Frequency: | 50/60 Hz |
| Side detecting distance: | 12 m |
| Connection type: | 1 to 1,5 mm² |
| Incandescent bulb power: | 300 W |
| Power LED: | 60 W |
| Lumen: | 3400 lm |